Brakuje Ci motywacji? Potrzebujesz dodatkowych wskazówek?  

Dziękuję za zakup diety!

 indywidualna 
konsultacja:

Jeśli uważasz, że potrzebujesz dodatkowego wsparcia

...to jest oferta dla Ciebie! Bardzo się cieszę, że wybrałeś moją dietę. W ramach podziękowania daję Ci możliwość zakupu indywidualnej konsultacji ze mną w promocyjnej cenie.

 297 ZŁ

Zwłaszcza gdy oprócz diety chcesz rozpocząć aktywność fizyczną

Warto jest znaleźć osobę, która jest w punkcie, w którym Ty chcesz być za jakiś czas. Jestem praktykiem, posiadam doświadczenie, którym chętnie się z Tobą podzielę.

Potrzebujesz Mentora?

Dobór odpowiedniego treningu jest bardzo ważny. Wiele osób stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko po tym, jak przez lata unikały aktywności fizycznej. To ważne, by zacząć z głową.

Dieta w połączeniu z odpowiednim treningiem przyniesie o wiele lepsze i szybsze rezultaty, jeśli chodzi o zmianę sylwetki.
Motywacja to bardzo ważny czynnik każdej przemiany.
Zmiana samopoczucia i jakości życia - tak, to wszystko się łaczy!
Wsparcie profesjonalisty, doświadczonego mentora pomoże zbliżyć Ci się do celu.
I wiele, wiele więcej!

Opinie osób, które skorzystały

Dzięki Ireneuszowi Pochwała nauczyłam się jeść 4/5 posiłków dziennie, a to było chyba najważniejsze, moja przemiana była rozłożona w czasie w pierwszym roku 20 kg a w ostatnim czasie jeszcze 10kg. „Marzyć to przede wszystkim wierzyć we własne możliwości. Tak naprawdę większość rzeczy jest dla ludzi. Wystarczy chcieć i dążyć do wyznaczonego celu...”

Iza

- 23 kg

Gdy lekarz powiedział, że z moją nadwagą ogromną 200 kg nie do żyję do 50 lat😔. Wtedy poznałam Ireneusz Pochwałe i on mi pomógł i uwierzył we mnie .I zaczęła się walka o moje życie. Uzyskałam motywację i wiarę w siebie i słowa, że wszystko się zaczyna od głowy💪💪💪😃😃 Mimo, że czasami było bardzo ciężko daje radę i walczę dalej.

Ola

- 85 kg

Aktualnie od miesiąca polubiłem się z siłownią 💪 (wcześniej anty jeżeli chodzi o jakiekolwiek ciężary 🤣 jednak dało to meeega duży plus, jeśli chodzi o zmianę sylwetki dodając do tego odpowiednio zbilansowane posiłki) oraz zwiększyłem kalorie o 500 i pomału z motywacją Irka "coś" się tworzy.

Martin

- 12 kg

Ireneusz Pochwała zaangażował się w moją przemianę układając plan treningowy i służąc mi nieocenioną pomocą w formie prowadzenia mnie krok po kroku przez pierwsze etapy ćwiczeń, co jak robić, a czego nie robić. Pod jego czujnym okiem zrzuciłem 13,5kg i to nie jest koniec... A już sie świetnie czuję, więc pracujemy dalej. Ja będę czuł się jeszcze lepiej, a Irek ma w tym swój udział, za co jestem mu wdzięczny!

Łukasz

- 13 kg

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Almost There...50% Complete

Save Your Seat Now

Just enter your name & email to secure your space on this masterclass.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close