Brakuje Ci motywacji? Potrzebujesz dodatkowych wskazówek?  

 indywidualna 
konsultacja:

Jeśli uważasz, że potrzebujesz wsparcia czekam na Ciebie

Na początku drogi do lepszej kondycji i mniejszej wagi warto oprzeć się na doświadczeniu drugiej osoby.

 497 ZŁ

Zwłaszcza gdy oprócz diety chcesz rozpocząć aktywność fizyczną

Warto jest znaleźć osobę, która jest w punkcie, w którym Ty chcesz być za jakiś czas. Jestem praktykiem, posiadam doświadczenie, którym chętnie się z Tobą podzielę.

Potrzebujesz Mentora?

Dobór odpowiedniego treningu jest bardzo ważny. Wiele osób stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko po tym, jak przez lata unikały aktywności fizycznej. To ważne, by zacząć z głową.

Nie musisz być ekspertem, aby odcinać złe nawyki. Wystarczy, że poznasz techniki, dzięki którym Twoje życie będzie codziennością Mistrza!
Poznaj Tajny Składnik, który pomoże Ci zamienić narzekanie na zwycięstwo - Masz możliwość wyboru, możesz cierpieć szukając wymówek albo pracować w bólu o sukces w drodze na szczyt
Dowiedz się jak budować zdrowie z efektem natychmiastowym - nie tylko na tle fizycznym, ale i psychicznym. To co jesz, jaki masz tryb życia ma wpływ na perspektywę Twojego myślenia i działań!
Sekret, dzięki któremu diametralnie zmienisz pogląd dot. zdrowia fizycznego - tak jak o siebie dbasz tak masz…
To nie Twoja wina, że nie wiesz jak odpowiednio budować swoją sylwetkę marzeń (niektórzy nie chcą się dzielić istotnymi tajnikami)

Opinie osób, które skorzystały

Dzięki Ireneuszowi Pochwała nauczyłam się jeść 4/5 posiłków dziennie, a to było chyba najważniejsze, moja przemiana była rozłożona w czasie w pierwszym roku 20 kg a w ostatnim czasie jeszcze 10kg. „Marzyć to przede wszystkim wierzyć we własne możliwości. Tak naprawdę większość rzeczy jest dla ludzi. Wystarczy chcieć i dążyć do wyznaczonego celu...”

Iza

- 23 kg

Gdy lekarz powiedział, że z moją nadwagą ogromną 200 kg nie do żyję do 50 lat😔. Wtedy poznałam Ireneusz Pochwałe i on mi pomógł i uwierzył we mnie .I zaczęła się walka o moje życie. Uzyskałam motywację i wiarę w siebie i słowa, że wszystko się zaczyna od głowy💪💪💪😃😃 Mimo, że czasami było bardzo ciężko daje radę i walczę dalej.

Ola

- 85 kg

Aktualnie od miesiąca polubiłem się z siłownią 💪 (wcześniej anty jeżeli chodzi o jakiekolwiek ciężary 🤣 jednak dało to meeega duży plus, jeśli chodzi o zmianę sylwetki dodając do tego odpowiednio zbilansowane posiłki) oraz zwiększyłem kalorie o 500 i pomału z motywacją Irka "coś" się tworzy.

Martin

- 12 kg

Ireneusz Pochwała zaangażował się w moją przemianę układając plan treningowy i służąc mi nieocenioną pomocą w formie prowadzenia mnie krok po kroku przez pierwsze etapy ćwiczeń, co jak robić, a czego nie robić. Pod jego czujnym okiem zrzuciłem 13,5kg i to nie jest koniec... A już sie świetnie czuję, więc pracujemy dalej. Ja będę czuł się jeszcze lepiej, a Irek ma w tym swój udział, za co jestem mu wdzięczny!

Łukasz

- 13 kg

© Wszelkie prawa zastrzeżone 2022

Almost There...50% Complete

Save Your Seat Now

Just enter your name & email to secure your space on this masterclass.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close