Książka
Zdrowy Tryb życia 

Konkretne techniki: Jak wygrać ze złymi nawykami, lenistwem, jedzeniem w nocy, z myślami, że nie da się nic zmienić.

Cena: 47 zł

Zdrowy Tryb Życia

Ireneusz Pochwała

Co Mówią O Książce

"Zmiana, bez tego nie stanie się nic nowego w Twoim życiu." 

Jacek
Jacek Paciorek

"Praktyczne metody osiągania sukcesu." 

Rafał
Rafał Sobieszewski

"Przekonacie się, że warto przeczytać"
Kinga
KingaDumna Studio

Praktyczny Poradnik

Książka Zdrowy Tryb Życia to zbiór praktycznych wskazówek, jak zmienik swoje nawyki żywieniowe, a co za tym idzie tryb życia. Możliwe, że "chwytałeś się" wielu diet i nie przynosiły efektu. Ta książka jest dla Ciebie! Ireneusz Pochwała ujawnia tajniki dbania od dobrą kondycje organizmu i zdrowie.

Co Znajdziesz W Środku

Wystartuj

Najważniejsze to zacząć. Czy jesteś gotowy? Daje Ci konkretne wskazówki, jak wystartować.

Zasady I Nawyki

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa sukcesu. To, jak myślisz o jedzeniu, ma ogromny wpływ na powodzenie.

Czas, czas, czas...

Zaczynając dziś szybciej, niż myślisz, zauważysz rezultaty. 

Tablice Glikemiczne

Dodatkowo w książce zostały zamieszczone tablice glikemiczne, które znacznie pomogą zmienić to, jak postrzegasz jedzenie.

Ireneusz Pochwała

Obecnie po 10 latach zgłębiania swojej wiedzy w dziedzinie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego, miałem zaszczyt osiągnąć jako pierwszy Polak tytuł: Mistrza Świata w sportach sylwetkowych w 2020 r. IFBB FIT MODEL, a także Puchar Świata 2020 IFBB FIT MODEL. 

Obecnie jestem w kadrze narodowej. Współpracuje z trenerem reprezentacji Polski w sportach sylwetkowych oraz z doktorami.

Cały ten proces nauczył mnie, że dieta to coś więcej, niż 3-miesięczny cykl, katowanie organizmu zbyt niską ilością kalorii, zbyt ciężkimi treningami czy przyjmowanie dziesiątek nieskutecznych suplementów. To trwała zmiana nawyków żywieniowych. Świadoma rezygnacja z tych złych i przyjęcie dobrych. 

Ważne jest, aby większość wyborów była dobra i przemyślana. Praktykując przez wiele lat na sobie różne diety, stworzyłem dietę dopasowaną do obecnych potrzeb, która pozwala mi się cieszyć zdrowiem, odpornością, zadbaną sylwetką oraz dobrym samopoczuciem psychicznym.

Skorzystaj z okazji

Oto co powinieneś wiedzieć, aby mieć wyciętą sylwetkę i natychmiastowo więcej energii.

Gotowy Na Proste Rozwiązania?

To kilka prostych kroków do sukcesu

Krok

1

Pierwszy krok,

- co wkładasz na widelec? To jest codzienna, niezauważalna kropla, która drąży skałę i czyni Cię mocniejszym! Albo słabszym, nieodpornym, bez energii.

krok

2

Poznaj Tajny Składnik,

który pomoże Ci zamienić narzekanie na zwycięstwo - Masz możliwość wyboru, możesz cierpieć, szukając wymówek albo pracować w bólu o sukces w drodze na szczyt

krok

3

Dowiedz się, jak budować zdrowie

z efektem natychmiastowym - nie tylko na tle fizycznym, ale i psychicznym. To, co jesz, jaki masz tryb życia, ma wpływ na perspektywę Twojego myślenia i działań!

"Daje bardzo dużo motywacji" 

Marysia

Książki Rządzą

"Konkretne i skuteczne techniki"
Karol

Karol Jastrabowicz

"Warto sobie uświadomić dokąd poprowadzi Cię myślenie, jak wszyscy"
Anna
Anna Badowska

BONUS: MAGNES NA PIENIĄDZE

Czy masz pieniądze? Czy masz ich wystarczająco dużo? Czy chciałbyś mieć ich więcej? 

Magnes na Pieniądze, to 2 nagrania po około 25 minut każde. Nagrania te wpływają w specjalny sposób na twoją podświadomość. Pozwalają ci usunąć blokady z głowy odnośnie pieniędzy. Słuchając ich codziennie przez pierwsze 7 dni, nastąpią u ciebie zmiany w postrzeganiu pieniędzy. 

Otworzą się blokady i zobaczysz, że zarabianie ich i utrzymanie pokaźnego konta bankowego jest znacznie łatwiejsze, niż dotąd myślałeś. Jeśli przejrzysz listę najbogatszych ludzi, zobaczysz, że wielu z nich nie ma ani specjalnego wykształcenia, nie odziedziczyli majątku, nie byli nawet specjalnie inteligentni. 

Mieli jednak specjalne podejście do pieniędzy i wierzyli, że będą opływać w dostatki. To jest stan umysłu, to jest nastawienie do osiągania tego, o czym większość tylko marzy. 

Teraz jest to w zasięgu twoich dłoni. Normalna cena Magnesu na Pieniądze to 97 zł. 

Zamawiając książkę Rusz Dupę, otrzymujesz nagrania GRATIS. Pośpiesz się i zamów teraz książkę, bo ten bonus może być jutro niedostępny.

Copyright 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone. | Ten landing-page nie jest częścią Facebook™ | Wykonane z ❤️  przez Aphr