Książka
Zdrowy Tryb życia 

Konkretne techniki: Jak wygrać ze złymi nawykami, lenistwem, jedzeniem w nocy, z myślami, że nie da się nic zmienić.

Cena: 47 zł

Zdrowy Tryb Życia

Ireneusz Pochwała

Co Znajdziesz W Środku

Wystartuj

Najważniejsze to zacząć. Czy jesteś gotowy? Daje Ci konkretne wskazówki, jak wystartować.

Zasady I Nawyki

Zmiana nawyków żywieniowych to podstawa sukcesu. To, jak myślisz o jedzeniu, ma ogromny wpływ na powodzenie.

Czas, czas, czas...

Zaczynając dziś szybciej, niż myślisz, zauważysz rezultaty. 

Tablice Glikemiczne

Dodatkowo w książce zostały zamieszczone tablice glikemiczne, które znacznie pomogą zmienić to, jak postrzegasz jedzenie.

Ireneusz Pochwała

Obecnie po 10 latach zgłębiania swojej wiedzy w dziedzinie zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, zdrowia psychicznego, miałem zaszczyt osiągnąć jako pierwszy Polak tytuł: Mistrza Świata w sportach sylwetkowych w 2020 r. IFBB FIT MODEL, a także Puchar Świata 2020 IFBB FIT MODEL. 

Obecnie jestem w kadrze narodowej. Współpracuje z trenerem reprezentacji Polski w sportach sylwetkowych oraz z doktorami.

Cały ten proces nauczył mnie, że dieta to coś więcej, niż 3-miesięczny cykl, katowanie organizmu zbyt niską ilością kalorii, zbyt ciężkimi treningami czy przyjmowanie dziesiątek nieskutecznych suplementów. To trwała zmiana nawyków żywieniowych. Świadoma rezygnacja z tych złych i przyjęcie dobrych. 

Ważne jest, aby większość wyborów była dobra i przemyślana. Praktykując przez wiele lat na sobie różne diety, stworzyłem dietę dopasowaną do obecnych potrzeb, która pozwala mi się cieszyć zdrowiem, odpornością, zadbaną sylwetką oraz dobrym samopoczuciem psychicznym.

Skorzystaj z okazji

Oto co powinieneś wiedzieć, aby mieć wyciętą sylwetkę i natychmiastowo więcej energii.

Gotowy Na Proste Rozwiązania?

To kilka prostych kroków do sukcesu

Krok

1

Pierwszy krok,

- co wkładasz na widelec? To jest codzienna, niezauważalna kropla, która drąży skałę i czyni Cię mocniejszym! Albo słabszym, nieodpornym, bez energii.

krok

2

Poznaj Tajny Składnik,

który pomoże Ci zamienić narzekanie na zwycięstwo - Masz możliwość wyboru, możesz cierpieć, szukając wymówek albo pracować w bólu o sukces w drodze na szczyt

krok

3

Dowiedz się, jak budować zdrowie

z efektem natychmiastowym - nie tylko na tle fizycznym, ale i psychicznym. To, co jesz, jaki masz tryb życia, ma wpływ na perspektywę Twojego myślenia i działań!

BONUS: MAGNES NA PIENIĄDZE

Czy masz pieniądze? Czy masz ich wystarczająco dużo? Czy chciałbyś mieć ich więcej? 

Magnes na Pieniądze, to 2 nagrania po około 25 minut każde. Nagrania te wpływają w specjalny sposób na twoją podświadomość. Pozwalają ci usunąć blokady z głowy odnośnie pieniędzy. Słuchając ich codziennie przez pierwsze 7 dni, nastąpią u ciebie zmiany w postrzeganiu pieniędzy. 

Otworzą się blokady i zobaczysz, że zarabianie ich i utrzymanie pokaźnego konta bankowego jest znacznie łatwiejsze, niż dotąd myślałeś. Jeśli przejrzysz listę najbogatszych ludzi, zobaczysz, że wielu z nich nie ma ani specjalnego wykształcenia, nie odziedziczyli majątku, nie byli nawet specjalnie inteligentni. 

Mieli jednak specjalne podejście do pieniędzy i wierzyli, że będą opływać w dostatki. To jest stan umysłu, to jest nastawienie do osiągania tego, o czym większość tylko marzy. 

Teraz jest to w zasięgu twoich dłoni. Normalna cena Magnesu na Pieniądze to 97 zł. 

Zamawiając książkę Rusz Dupę, otrzymujesz nagrania GRATIS. Pośpiesz się i zamów teraz książkę, bo ten bonus może być jutro niedostępny.

Copyright 2022 © Wszelkie prawa zastrzeżone. | Ten landing-page nie jest częścią Facebook™ | Wykonane z   przez Aphr